ANASAYFA

AYDIN TRAFO

Yüksek teknolojili, yenilikçi, yüksek kaliteli ve verimli kompresör ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

GARANTİLİ

YEDEK PARÇA

Bakım onarım ve revizyonlarda kullanılan tüm orjinal parçalar garanti kapsamındadır.
 

REVİZYON

TAMİR

Atlas, Ekomak, Ercom, Mark, Dalgakıran, Kaeser, Ingersollrand Kompres. Revizyon ve  Tamiri Garantili Yapılır.
 

  ARAYIN  ŞİMDİ

 Tel:+90 312 395 10 85
 
 • 01

  ÇALIŞMA

  ALANLARIMIZ

   
  Atlas Teknik Servis Firması Sanayi - Maden - İnşaat - Endüstri   Alanlarında Çalışan Vidalı Kompresörler , Basınçlı Hava Kurutucuları , Basınçlı Hava Flitreleri, Basınçlı Hava tankları ve Donanımları, Satış ve Servis hizmeti vermekteyiz.
  02

  YASAL

  RAPOR

   
  Tüm kompresörler ve 2. El Kompresörçeşitlerinde  YASAL Basınçlı Kaplar Testi ve Raporu Düzenlenyen Sayılı Firmalar Arasında Bulunmaktayız..
   
 • 03

  KOMPRESÖR

  BAKIM

   
  Ayrıca Atlas Copco, Kaeser, İngersoll Rand gibi yabancı üretim kompresörler ile  Dalgakıran, Ekomak, Sarmak vb. yerli üretim kompresörlere periyodik bakım, genel revizyon, orjinal yedek parça satışı hizmetleri vermekteyiz.
  04

  İKİNCİ EL

  SATIŞ

   
  2.El kompresör alım-satımı, kiralama, hava tesisatı kurulumu, kumlama kabinleri,kumlama kazanları ve ekipmanları satışı, basınçlı hava filtreleri, hava kurutucuları yetkili satış ve servisi firmamızın diğer faaliyet konularıdır.
   
 • 05

  Kalite

  BELGESİ

   
  Atlas Teknik Servis Tic. Ltd. Şti. Firmasını Kurarak Kısa Bir Süre İçerisinde Kalitesini ve Güvenirliliğini Kanıtlayarak Kalitesini Belgeleyen Belgesini Almış ve Bu Belgeye Sadık Kalarak Müşteri Memmuniyetini Devam Ettirmiştir..
  06

  Kompresör

  BAYİİ SERTİFİKASI

   
  Atlas Teknik Servis Olarak Sattığımız ve Bakımını Yaptığımız Tüm Ürünlerde Üretici Firmalardan Bayii Sertifikası Alarak, Üretici Firmaların da Güvencesi İle Sattığımız Ürünlere Garanti Veriyor, Sıkıntı Halinde Ürünlerimizin Arkasında Duruyoruz
   

Yeni Sitemiz Yayına Girdi

Sitemiz Yeni arayüzü ile sizlerin hizmetindedir.

Kompresör

Atlas Teknik Servis

aydın trafo

atlas copco

kompresör servisi ankara

alkın kompresör

ekomak kompresör

ercom kompresör

dalga kıran

kompresör yedek parça

Kompresor

atlas kompresör

kompresör yağı

Mikropor

2 el

Atlas Copco

Ekomak Calypso

Ekomak

kompresör servisi

pistonlu kompresör

Hankison Gazlı ve Kimyasal Kurutucuları

hava kompresörü

Draytec

kompresörler

kiralık kompresör

kompresörcü

hava tankı

Mark

vidalı kompresörler

hava kompresörleri

vidalı kompresör

compressor

aydın trafo kompresör

atlas copco kompresör

alkın kompresör

ekomak kompresör

ercom kompresör

dalga kıran

Atlas Kompresör Servisi Ankara ikinciel,tamir,bakım

kompresör,kompresor, hava kompresörleri, basınçlı hava, vidalı kompresör, pistonlu kompresör, kompresör fiyatları, vidalı kompresör fiyatları,kompresör tamiri kompresör fiyatları,sesiz kompresör Kompresör kompresör yedek parça Kompresor atlas kompresör kompresör yağı Mikropor 2 el Atlas Copco Ekomak Calypso Ekomak kompresör servisi pistonlu kompresör Hankison Gazlı ve Kimyasal Kurutucuları hava kompresörü Draytec kompresörler kiralık kompresör kompresörcü hava tankı Mark vidalı kompresörler hava kompresörleri vidalı kompresör compressor aydın trafo kompresör atlas copco kompresör alkın kompresör ekomak kompresör ercom kompresör dalga kıran

2 El, İkinci El, ikinciel kompresör, yedek parca, kiralık kompresör, pistonlu, vidali kompresörler, satılık kompresörler, tecom, hava, hava kompresörleri, hava tankı, kompresör servisi, Vidalı Kompresör

aydın trafo kompresör
atlas copco kompresör
alkın kompresör
ekomak kompresör
ercom kompresör
dalga kıran

İKİNCİ EL ÜRÜNLER

KISACA BİZ

1991 Yılında Kompresör Sektöründe Atlas Teknik Hizmet Tic.Ltd.Şti. Firmasında Atlas Copco Yetkili Teknik Servis Hizmet Bölümünde İşe Başlayan Bülent KOCAKUŞAK ve Adil KOCAKUŞAK 2007 Yılında Atlas Teknik Servis Tic. Ltd. Şti. Firmasını Kurarak Kısa Bir Süre İçerisinde Kalitesini ve Güvenirliliğini Kanıtlayarak, Hızlı bir şekilde Bilinen Bir Firma Haline Gelmiştir.